Webové realizace

Zaměřuji se na dlouhodobou spolupráci s klientem. U větších projektů spolupracuji s dalšímy programátory nebo grafiky.
Tvorbou webových stránek a vývojem aplikací se zabývám od roku 2004.

Raiguer.es

Raiguer.es

Estructures Es Raiguer S.L.

Tvorba stránek s jednoduchým vzhledem a zavedení redakční systém pro správu 5ti jazyčné verze webu.

www.raiguer.es

Facebook fotosoutěž

Facebook fotosoutěž

FIRO-tour a.s.

Fotografická soutěž pro Facebook stránku. Soutěžící umístí fotografii a každý registrovaný uživatel stránek Facebook může v soutěži hlasovat.

www.facebook.com

Grupo Dironte

Grupo Dironte

CIAK publicidad SL

Redesign stránek měl za cíl zjednodušit celkovou nabídku služeb společnosti a optimalizovat zobrazení stránek i v dalších zařízeních jako jsou tablety a chytré telefony.

www.dironte.com

Sluneční elektrárny

Sluneční elektrárny

SOLLARIS s.r.o.

Redesign stránek s cílem začlenit nově nabízené služby do nabídky. Pro získání bližšího kontaktu s klientem je u každé služby zařazen poptávkový formulář.

www.sollaris.cz   [více o projektu]

Se spoluprací jsem spokojen. Oceňuji kvalitu odvedené práce a rychlost, s jakou pan Stryja pracuje. Vždy, když jsem potřeboval poradenství ohledně webu, mohl jsem se na něj obrátit, což považuji za velmi solidní doplňkovou službu.

Libor Váka ml.

Dárkové sady

Dárkové sady

Axamit s.r.o.

Aplikace pro objednávku dárkové sady podle katalogu.

www.firemnidarky.cz

Potápěčské kurzy a zájezdy

Potápěčské kurzy a zájezdy

OK Divers

Zhotovení webových stránek předcházelo zajištění domény a hostingu. Grafický návrh se postupně upravil ke spokojenosti klienta. Kromě prezentování poskytovaných služeb - kurzy, zájezdy, půjčovna, šlo a zajištění prezentace fotografií a videa z uskutečněných potápěčských akcí a zájezdů.

www.okdivers.cz

Minisity pro Chorvatská města

Minisity pro Chorvatská města

chorvatsko-levne s.r.o.

Spravovat přibývající weby jedním redakčním systémem. Prezentace jsou vícejazyčné. Stránka v jedné jazykové verzi nemusí mít překlad do dalšího jazyka. Pokud se nebude překládát, lze stránku vypnout, aby se ve struktuře stránek dalšího jazyka nezobrazovala.

www.pakostane.eu

Domácí servis

Domácí servis

Jana Čtrnáctová

Firma Domácí servis nabízí kompletní služby v oblasti úklidových prací v domácnostech a kancelářích. Přišel čas také na úklid a očistu webových stránek. Cílem byl redesign stránek s přehlednou nabídkou poskytovaných služeb. Vytvoření formuláře pro poptávku služeb a pro případné zájemce o práci.

www.domaciservis.eu

Čeké pivo na pláži

Čeké pivo na pláži

Rezidence Gallery

Prezentovat nabídku restaurace Rezidence Gallery a možnost ubytování v městečku Alba Adriatica. Požadavkem bylo zdůraznit nabídku českého piva.

Stránky ukončeny.

Letecká společnost AlbaStar

Letecká společnost AlbaStar

Alba Star, S.A.

AlbaStar je nová letecká společnost se sídlem na Mallorce. Kromě charterové přepravy mezi jižními evropskými destinacemi, společnost provozuje i nákladní dopravu. Kompletní realizace webu s redakčním systémem.

www.albastar.es