Webové realizace

Zaměřuji se na dlouhodobou spolupráci s klientem. U větších projektů spolupracuji s dalšímy programátory nebo grafiky.
Tvorbou webových stránek a vývojem aplikací se zabývám od roku 2004.

Creative Best Services Mallorca

Creative Best Services Mallorca

CBSM S. L.

Prezentace agentury, která poskytuje služby majitelům nemovitostí a služby související s životem na ostrově Mallorca. Stránky jsou rovněž optimalizované pro mobilní zařízení.

www.cbsm.es

DiveTrh - trh pro potápěče

DiveTrh - trh pro potápěče

vlastní projekt

Specializovaný bazar na potápěčskou výstroj, vyhledávání v nabídce eshopů, recenze potápěčského vybavení. Redesign a vytvoření responzivních stránek, snadné vkládání a správa inzerátu.

divetrh.cz

Ubytování a lyžování v Alpách

Ubytování a lyžování v Alpách

Tempo Tours Praha s.r.o.

Redesign stránek s možností snadného rozšíření o nové funkce. Nové stránky prošly celým procesem redesignu. Byl vytvořen grafický návrh, zaveden redakční systém Racek, vytvořena nová struktura databáze, převedena data ze starého systému a vytvořeny nové ikony. Samozřejmostí byla optimalizace stránek pro vyhledávače. Následně byly zhotoveny XML výstupy pro portály Invia, Zájezdy.

www.tempo-tours.cz

Velmi kladně hodnotím kvalitu a rychlost práce pan Stryji. Kompletně zrealizoval náš nový web, který je přehledný a dosahuje vyšší návštěvnosti i zvýšeného počtu objednávek. Oceňuji pružnost při doplnění nových funkcí do stránek a také konzultace a doporučení při realizaci emailových kampaní.

Libor Křivanec

Strikeland bowling Chomutov

Strikeland bowling Chomutov

NIKTER s.r.o.

Redesign a zhotovení responzivních stránek bowlingového centra pro snadnější procházení i na chytrých telefonech, které tvoří 30% návštěvnost stránek.

www.bowlingchomutov.cz

Dovolená v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku

Adria Planet

Jedná se o vícejazyčný projekt, kde redakční systém zajišťuje kompletní správu prezentace, včetně vyřizování objednávek. Hlavním cílem je prezentovat nabídky ubytování v Chorvatsku nejen v hotelech a apartmánech, ale také v robinzonádách.

www.adria-planet.cz

Solárne Novinky

Solárne Novinky

SOLLARIS s.r.o.

Tvorba webového portálu s redakčním systémem pro publikaci článků o fotovoltaice. Obsah stránek se přizpůsobuje velikosti zobrazovací plochy prohlížeče.

www.solarnenovinky.sk   [více o projektu]

Pohřební služba Liberec

Pohřební služba Liberec

Pohřební služba Likrem s.r.o.

Redesign www stránek obnášel zhotovení 4 nových webů, každý prezentuje jinou část služeb. Všechny weby jsou spravovány jedním redakčním systémem Racek, čímž se usnadnila celková administrace stránek.

likrem.cz

Spolupráci s panem Stryjou mohu za sebe doporučit. Byla s ním po několik týdnů naprosto bezproblémová. Profesionální přístup, kreativní rešení problémů, jasná cenotvorba jsou vlastnosti, díky kterým se můj projekt úspěšně rozvíjel k mé naprosté spokojenosti. Myslím, že CMS Racek, který pan Stryja vyvinul je univerzální systém pro široké spektrum webových prezentací či projektů. Určitě bude naše spolupráce pokračovat, neboť nemám důvod pro své další projekty hledat někoho jiného.

Jaroslav Egrt

Robinzonské ubytování

Robinzonské ubytování

chorvatsko-levne s.r.o

Nabídka robinzonád a majáků v Chorvatsku, s možností rezervace ubytování. Snahou bylo dosáhnout jednoduché ovladatelnosti stránek a snadného vyplnění objednávky ubytování. Stránky jsou vytvořeny s důrazem na optimalizaci pro dobrou vyhledatelnost.

www.robinzonada.cz

Sociální centrum Kamínek

Sociální centrum Kamínek

Statutární město Chomutov

Vytvoření webových stránek, včetně návrhu loga, pro cílovou skupinu uživatelů 15-26 let. Součástí je redakční systém Racek, ve kterém zaměstnanci sami doplňují obsah.

www.kaminek-chomutov.cz   [více o projektu]

BOS

BOS

Radovan Vítámvás, spol. s r.o.

Redesign webové prezentace a přizpůsobení obsahu stránek pro ostatní platformy - tablety, chytré telefony.

www.boscz.cz