Vývoj webových aplikací

K vývoji aplikace přistupuji jako k investici, která Vám má přinést zisk. Chytrá řešení, snadná ovladatelnost a bezpečnost aplikace, to jsou pilíře, na kterých při své práci vždy stavím.

Potřebujete webovou aplikaci na míru, rezervační systém, portálové řešení, XML importy/exporty? Vytvořím ji pro Vás.

Promluvme si

Velmi kladně hodnotím kvalitu a rychlost práce pana Stryji. Kompletně zrealizoval náš nový web, který je přehledný a dosahuje vyšší návštěvnosti i zvýšeného počtu objednávek. Oceňuji pružnost při doplnění nových funkcí do stránek a také konzultace a doporučení při realizaci emailových kampaní.

Libor Křivanec

webové aplikace

Nové postupy

Ve zvyšujícím se konkurenčním prostředí internetu, je potřeba aplikace přizpůsobovat a neustávat v jejich vývoji. Sleduji nové a osvědčené postupy ve vývoji webových aplikací a využívám jich při své práci. Při vývoji webové aplikace se zaměřuji hlavně na bezpečnost, optimalizaci výkonu a samotnou architekturu.

Bezpečnost aplikace

Bezpečnost není vidět. Občas ustupuje před jinými prioritami, někdy je to omezená položka v rozpočtu. Ať už se jedná o jednoduchou aplikaci jakou je např. zpracování XML dat nebo o B2B řešení, vždy je má práce doprovázena snahou o kvalitní a bezpečný kód.

Pro vývoj používám:

  • PHP, Zend Framework 1, 2, 3, Zend Expressive
  • MySQL, MS SQL
  • JavaScript, Vue.js, D3.js
  • Bootstrap

Potřebujete webové stránky?
Chcete předběhnout konkurenci?

Tvorba www stránek