Tvorba www stránek

Vytvářím kvalitně zpracované stránky, které Vaši zákazníci snadno ovládnou. Předkládám kreativní nápady v precizním provedení. Rád pracuji s klienty, kteří mají představu o cíli, jenž mají jejich stránky splnit. Používám vlastní návrhy a řešení, včetně redakčního systému Racek.

Rád se postarám o vývoj Vašich stránek od registrace domény, až po jejich spuštění na internetu. Umím vytvořit portálová řešení i interní aplikace.

Promluvme si

Se spoluprací jsem spokojen. Oceňuji kvalitu odvedené práce a rychlost, s jakou pan Stryja pracuje.
Vždy, když jsem potřeboval poradenství ohledně webu, mohl jsem se na něj obrátit, což považuji za velmi solidní doplňkovou službu.

Libor Váka ml.

tvorba www stránek

Kvalitní služby a specializace

Neposkytuji širokou nabídku služeb, jsem specialista. Snažím se perfektně odvést svou práci a být nejlepší v tvorbě stránek a vývoji PHP aplikací.

Co pro Vás mohu udělat

  • registraci domén, zajištění hostingu a nastavení emailů (Český hosting)
  • návrh loga a grafický návrh stránek
  • převod grafického návrhu do HTML5/CSS
  • stránky optimalizované pro desktop, mobily a tablety
  • programovat a vyvíjet aplikace v PHP (Zend Frameworku)
  • poskytnutí redakčního systému Racek, správu Vašich stránek
  • analýzu návštěvnosti stránek a SEO optimalizaci v kódu stránek (on-page faktory)
  • tvorbu šablon pro emailingové kampaně, tvorbu reklamních bannerů
  • konzultace, supervizi

Nepřináší Vám stránky uspokojivé výsledky?
Potřebujete stránky pro chytré telefony a tablety?

Responzivní design

Jak pracuji

Pracuji převážně sám, u větších projektů spolupracuji s dalšímy programátory nebo grafiky. Věnuji se naplno vašemu projektu a pružně tak reaguji na požadavky. Dodržuji termíny a své slovo.

Vytvářím webové stránky s důrazem na snadnou ovladatelnost, jejich vyhledatelnost a kvalitní obsah, který bude uživatele vyzývat k akci. Aplikuji ověřené, nejnovější metody vývoje www stránek. Používám jen prvky, které mají smysl.

Osvědčený proces spolupráce

Na začátku Vám budu pokládat otázky, pomocí kterých pomohu lépe usměrnit Vaše představy. Zanalyzuji Vaší konkurenci. Následně zhotovím skicu webu s rozložením informací na stránkách a funkcí jednotlivých prvků.

Vytvořím unikátní grafický design webu. Po odsouhlasení grafického návrhu jej převedu do zdrojového kódu. Provedu nasazení redakčního systému Racek a případně doprogramuji další funkce nebo aplikace do stránek. Naplním stránky obsahem, zavedu měření návštěvnosti stránek a nabízím podporu po jejich spuštění.