Responzivní design stránek

Osobním počítačem se pomalu stává mobilní telefon nebo tablet. Zvyšuje se tak množství zařízení, pomocí kterých přistupují uživatelé k internetu. Tato zařízení mají různou velikost pro zobrazení obsahu stránek. Pokud Vaše cílová skupina přistupuje na internet častěji přes mobilní telefon nebo tablet, měl by se obsah Vašich stránek přizpůsobit i těmto zařízením - být responzivní.

Neplní Vaše stránky svůj cíl? Chcete stránky přizpůsobit pro chytré telefony a tablety? Potřebujete redesign?

Promluvme si

Spolupráci s panem Stryjou mohu za sebe doporučit. Profesionální přístup, kreativní rešení problémů, jasná cenotvorba jsou vlastnosti, díky kterým se můj projekt úspěšně rozvíjel k mé naprosté spokojenosti.
Myslím, že CMS Racek, je univerzální systém pro široké spektrum webových prezentací či projektů.

Jaroslav Egrt

redesign stránek

Redesign od WERC

Co by měly kvalitní stránky splňovat? Především svůj cíl. Být přehledné, snadno ovladatelné a hodnotně komunikovat skrze kvalitní obsah.

Chyba v některých z níže uvedených zásad, může být příčinou, proč se nenaplnil cíl Vašich stránek.

1. Kvalitní obsah, základ SEO

Současné vyhledávače mají jedno společné. Zajímá je text na Vašich stránkách. Pokud je kvalitní a jiní uživatelé na něj odkazují, vyhledávače ho zaručeně upřednostní.

Stejně tak, čím více bude prezentace produktu nebo služby informativní, tím rychleji se bude uživatel rozhodovat. Ne vždy to musí být podle ceny.

2. Ovladatelnost stránek

Pokud uživatel ztratil orientaci na stránkách, chybu udělal jejich návrhář. Ne každý uživatel "přijde" na Vaši úvodní stránku. Dobře informovat uživatele, kde se nachází a co jej čeká po kliknutí na odkaz, je zárukou jeho spokojenosti a Vašeho zisku.

3. Rychlost stránek

Uživatelé internetu jsou netrpěliví a chtějí rychle nalézt požadované informace. Může se pak stát, že při delším načítání stránek ztratí zájem o hledanou informaci a přejdou k jinému zdroji nebo konkurenci. Co pro Vás znamená 500 takových uživatelů?

Potřebujete webovou aplikaci?
Nabízím nejen chytré řešení a snadné ovládání.

Webové aplikace