Vývoj webových systémů

Rád pracuji s klienty, kteří mají představu o cíli, jenž má jejich projekt splnit. Zaměřuji se na dlouhodobou spolupráci s klientem. U větších projektů spolupracuji s dalšími programátory nebo grafiky. Používám vlastní ověřené návrhy a řešení, včetně vlastního systému Racek.

Vybrané projekty

Monitoring stavu uhelných hromad, Tušimice

PRODECO, a.s.

Vytvoření intranetového systému s přehledy o provozu, části pro vizualizaci stavu uhelných hromad, včetně správy a výpočtů nad daty o uhelné hromadě a kvalitě skladovaného uhlí.

CRM systém cestovní kanceláře

chorvatsko-levne.cz, s.r.o.

Zhotovení a vývoj rezervačního systému, vytvoření webových stránek Adria Planet, Robinzonáda, včetně interního systému pro provizní prodejce a majitele ubytovacích jednotek.

Management výrobního procesu sklářské firmy

Aleš Zvěřina & AZ-Design

Vytvořen a vyvíjen systém pro správu objednávek, skladových zásob a management výroby. Na jednotlivých pracovištích mají zaměstnanci v systému zavedenu metodu Kanban.

Systém pro řízení mezinárodní přepravy vozidel

Mertlík.eu - Car Transport Company, s.r.o.

Spolupráce při vývoji CRM systému kamionové přepravy, vývoj modulů podle potřeb zákazníka, evidence, mzdy, analýzy, dovolená ...

Systém pro řízení zakázek, plánování výroby

KLINGER Kempchen s.r.o.

Vytvoření systému pro plánování výroby, import zakázek a obsazení strojů, generování plánu výroby pro směnu.

Webové systémy

Tvorbou webových stránek a vývojem aplikací se zabývám od roku 2004. Od roku 2012 se hlavní aktivitou stává vývoj internetových aplikací, firemních CRM/ERP systémů, kdy v některých případech na projektu spolupracuji s dalšími programátory.

Strojové učení/ML

Od roku 2017 se zároveň zaměřuji na implementaci algoritmů strojového učení pro digitalizaci některých procesů v projektu.

WERC - digitalizace procesů

© 2004-2022 WERC